Betarina üye ol

Betarina üye ol işlemini, yaş sınırında problemi olmayan herkes gerçekleştirebilir. Türkiye için belirlenmiş yaş sınırının 18 olduğu görülmektedir. Hesap açabilmeniz için ana sayfayı kullanabilirsiniz. Hesap açabilmeniz için, size vereceğimiz Betarina kayıt ol linkini kullanabilirsiniz. İsterseniz yeni giriş adresi olan Betarina ile siteyi açabilirsiniz. Ana sayfa üzerinde gördüğünüz kayıt ol butonu aracılığı ile üyelik başvuru formunu ekranlara getirebilirsiniz.

Betarina Üye Ol Şartları

Betarina üye olma şartları ile hareket etmektedir. Buradan hareket ile belirli prosedürleri tamamlamış olmanız gerekecektir ya da belirli konulara dikkat etmeniz gerekecektir. Sadece bir tane hesap açmanız gerektiğini unutmayın. Üyelik başvuru formu ve gerçek bilgileri girmelisiniz. Herhangi bir aşamada verdiğiniz bilgileri doğrulamak zorunda kalabilirsiniz. Üyelik başvuru formunda boş bırakılan bütün bölümleri dolduracaksınız. Herhangi bir bölümü boş bırakmanız, üyelik başvuru formunu müşteri hizmetlerine gönderememeniz anlamına gelecektir. 18 yaşın üzerinde ya da 18 yaşında bulunacaksınız. Gelen aktivasyon linki ile siteye giriş işlemini yapacaksınız.

Betarina Üye Olurken Ücret Talep Edecek mi?

Betarina üye olurken ücret talep edecek mi? Para ile üye olacağınız bir site değildir. Herhangi bir para talebi ile karşılaşmayacaksınız. Google üzerinden üye olur iken göndermeniz gereken bir para bulunmamaktadır. Abonelik sistemi ya da diğer adıyla ücretli abonelik sistemi ile çalışan bir site değildir. Sadece yatırdığınız para bahislerde kullanılacaktır. Sadece yatırdığınız para oyunlarda kullanılacaktır. Parayı kullanma yetkisi tamamen size aittir. İçerisinden yapılması muhtemel bir kesinti yoktur.

Betarina Üye Olurken Belge Talep Edecek mi?

Betarina üye ol işlemini gerçekleştirme aşamasında, Betarina üye olurken belge talep edecek mi? Sorusunun karşılığında talep edilecek bir belge bulunmamaktadır. Üyelik başvuru formunu onaylayıp, göndermeniz yeterli sayılmaktadır. Onaylamanız ne anlama gelmektedir? Karşılıklı olarak okunup anlaşılan bir sözleşme anlamına gelmektedir. Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu kabul edersiniz.

18 yaşında ya da üzerinde olduğunuzu taahhüt edersiniz. Site kullanım koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi taahhüt edersiniz. Onay bölümünü işaretlemeniz, Betarina sitesi tarafından yeterli görülmektedir ve buna istinaden, herhangi bir belgenin talep edilmediği dikkat çekmektedir. Üye olmanız ile birlikte, yazıda anlatılmaya çalışıldığı gibi bir aktivasyon linki alacaksınız.

Aktivasyon linki aldıktan sonra gelen bu adresi üzerinden Betarina giriş işlemini gerçekleştireceksiniz. Bu sayede ip adresiniz sisteme tanımlanacaktır. Aktivasyon linki gelmemesi durumunda, müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz ve bir aksaklık yaşandığını belirtebilirsiniz. Yeniden sizlere aktivasyon linki gönderim işlemi yapılacak ve Betarina giriş işlemini yapmanız sağlanacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*